tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

firat acay

İlkokul ve lise eğitimini Kars ilinde aldıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinde hukuk eğitimini tamamlamıştır. 2015 yılından itibaren Kars ilinde Avukatlık yapmaktadır.

“Sosyal Medya Üzerinden Hakaret Suçu ve Suçun Tespitine İlişkin Uygulamalar” kitabı Kasım 2021 tarihinde yayımlanmıştır. (https://www.aristoyayinevi.com/sosyal-medya-araciligiyla-hakaret-sucu-ve-sucun-tespitine-iliskin-uygulamalar-aristo-yayinevi)

İstanbul Aydın Üniversitesinde “Bilişim Hukuku” üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

2017 yılında Uzlaştırmacı ve Arabuluculuk Eğitimlerini almıştır.

fırat acay

Adli Bilişim, Adli Bilişim Mobil İnceleme, Siber Güvenlik ve Bilişim Hukuku eğitimi alarak “Adli Bilişim Uzmanı” olmuştur.

Başkent Üniversitesinde “İş Mevzuatından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitimi”, “Aktüerya Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitimi”, “Avukatlık Vekalet Ücreti Alacağından Kaynaklı Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitimi” almıştır.

2022 yılında Adli Bilişim Suçlarında Bilirkişilik ve Taraf Vekilliği Eğitimi ile Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Eğitimi almıştır.

2019 yılında Avrupa Birliği ve Avrupa Konseyinin “Anayasa Mahkemesine Bireysel Başvuru Sisteminin Desteklenmesi Ortak Projesi” kapsamında gerçekleştirilen meslek içi eğitim seminerlerine katılmıştır.

Whatsapp
Fırat ACAY
Fırat ACAY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?