tr

Avukat Numaralarına Nasıl Ulaşabilirim?

21.03.2022
49
Avukat Numaralarına Nasıl Ulaşabilirim?

Avukat Numaralarına Nasıl Ulaşabilirim? ile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Tüm dava ve işlerde avukat tutmak zorunlu olmamakla birlikte, dava ve işlerde bir avukata vekalet vermek son derece faydalı olacaktır. Zira avukatlık mesleği profesyonel bir meslek olup özel bilgi, beceri ve yetenekler gerektirmektedir.

Hukuki destek almak takip işlemleri, en doğru çözüme ulaşma, profesyonel danışmanlık hizmeti alabilme, hızlı ve etkili çözüm alma gibi birçok konuda işinizi kolaylaştıracaktır.

İşte avukat numaralarına ulaşmanın farklı yolları

  • Öncelikle baro levhasından sorgulama yapabilirsiniz. Örneğin Kocaeli ilinde avukatlık yapan bir avukata ulaşmak için arama motoruna Kocaeli Baro Levhası veya Kocaeli Avukat Sorgulama yazmanız yeterlidir. Açılacak ekrandan sorgulama yapabilirsiniz.
  • Arama motorlarından avukatın isim ve soy ismini yazarak da arama yapabilirsiniz. Varsa avukatın internet sitesine ulaşabileceksiniz bu internet sitesinde avukatın telefon ve diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  • Bir diğer yol olarak doğrudan Baroyu veya Adalet Sarayını arayarak avukatın iletişim bilgilerine ulaşmaktır.
  • Bilindiği üzere ücretli ve ücretsiz birçok bilinmeyen numaralar servisi bulunmaktadır. Bu servisler aracılığıyla da avukatların telefon numaralarına ulaşmak mümkündür.
  • Hakkınızda açılan dava veya başlatılan takiplerde karşı taraf avukatının iletişim bilgilerine ulaşmak için e-devlet sistemi üzerinden UYAP sistemine girebilirsiniz. Davaya ilişkin bilgiler kısmında veya avukatın yapmış olduğu işlerde kullandığı antetli kağıtlarda iletişim bilgileri mevcut olabilir. Veya bu yollarla isim ve soy ismine ulaşacağınız avukat hakkında baro levhasından veya baroyu arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Avukat Numaralarına Nasıl Ulaşabilirim? ile alakalı içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bunlar gibi konulara ulaşım sağlamak için sitemiz üzerinden veya Google arama motoru üzerinden arama sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Fırat ACAY
Fırat ACAY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?