tr

Acay Hukuk Bürosu Hakkında

Anasayfa » Acay Hukuk Bürosu Hakkında

Kars ilinde faaliyet gösteren büromuz, 2015 yılında Fırat ACAY tarafından kurulmuştur. Kurumlara ve bireylere özel hukuk danışmanlığı, yabancılar hukuku, ceza hukuku, bilişim hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku, şirketler hukuku, fikri ve sinai haklar hukuku konusunda birçok alanda Türkçe ve farklı dillerde hizmet sunar. Kuruluşumuzdan bugüne kadar değişkenlik gösteren beklentiler ile ihtiyaçlar dahilinde kendimizi sürekli yenileyen müvekkil memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Hukuki sorun ve ihtilafları meydana gelmeden önce koruyucu hukuk anlayışıyla değerlendirmeye alınması, gerekli tedbirlerin hızlıca uygulanması ve müvekkillerimize bu doğrultuda rehberlik etmek en temel prensibimizdir. Müvekkillerimize verdiğimiz hukuki hizmetler dahilinde; eksiklikleri özenli biçimde tespit eder, bu eksiklikleri gidermek adına samimiyet, güven ve yasalara bağlı şekilde çalışmalar sürdürürüz.

Acay Hukuk Bürosunun Misyonu

Acay Hukuk bürosunun misyonu; insan haklarını göz ardı etmenden hukukun ilkeleri dahilinde hareket ederek müvekkillerimizin ihtiyaçlarını hukuk normlarına en uygun, en etkin ve en güvenilir biçimde çözüme kavuşturmaktır.

 • Müvekkillerimizin tüm sorunlarını anlayarak, güncel mevzuat dahilinde çözüme ulaştırmak ve oluşabilecek olan sorunları önceden öngörerek tüm çabamızla çalışmalarımızı sürdürürüz.
 • Müvekkillerimiz ile her daim karşılıklı güven ilişkisi kurmak en önemsediğimiz noktalardan bir tanesidir.
 • Müvekkillerimizim sorunlarını dikkate alarak ortadan kaldırıcı ve önleyici hizmetlerimizi en başından sonuna kadar sürdürüp, nitelik hizmeti, devamlı gelişme açık olmayı, gizlilik prensibini, detaylı bilgilendirmeleri, teknolojiyi her zaman arkamıza alarak yürümeyi ve sektörde lider hizmet sunan hukuk bürosu olmayı amaç edindik.

Acay Hukuk Bürosunun Vizyonu

Hukuka ve adalete olan inancın, saygının artmasına katkı sağlamak, danışanlarımızın özgürlük ile haklarını, iş kuralları dahilinde, profesyonel olarak savunma yaparak, danışanlara kaliteli hizmet sağlamak, hukuk sisteminde oluşan gelişmeleri ve değişimleri yakından takip altına alarak uygulamaktır. Güvenilir, dürüst, saygın, başarılı, atılımcı ve çağdaş bir vizyonla adaletin yerine gelmesi için çalışmaktır.

Kurum ve kişilerin tüm haklarını doğru biçimde savunmak, hukukun üstünlüğü ile adalet ilkesi dahilinde yerine getirilmesine destek olmak, adalet bilincinin ve hukuk kültürünün gelişmesine yardımcı olmak, küresel ve ulusal gelişmeleri takip ederek benzerlerimiz arasında en doğru işi yapan Hukuk bürosu olmaktır.

Acay Hukuk Bürosunun Değerleri

 • Gizlilik bizim için en önemli detaydır. Müvekkillerimizin gizliliği konusuna büyük önem veriyoruz.
 • Hukuki anlamda koruma sağlama bizim en önemli görevimizdir.
 • Başarı en büyük odağımızdır ve her zaman sonuç odaklı çalışmalar yaparız.
 • İnovatiflik ve yenileme değerlerini öğrenmek adına kendimizi devamlı geliştirmeye devam ediyoruz.
 • Çalışmalarımızın tamamında dürüstlüğe değer vererek kararlarımızda ahlaki değerleri dikkate alarak uygulamalar yapıyoruz.
 • İletişime açık olduğumuzdan müvekkillerimiz hukuki süreçlerinde tüm gelişmeleri bilir.
 • Aldığımız işlerin sorumluluklarını en başından başlayarak sonuna kadar kararlılık ve ciddiyet içinde taşırız.
 • Hesap verebilir ve güvenilir organizasyonumuz bulunur.
 • İşimizin içine teknolojiyi dahil ederek aktif biçimde kullanırız.
 • Ekip çalışmasının oluşturduğu güce inanırız.
 • Avukatlık mesleğini bu mesleğin onuruna yakışacak biçimde icra ederiz.
Whatsapp
Fırat ACAY
Fırat ACAY
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?